Sekrety Bieszczad

Sekrety Bieszczad
1 vote, 3.00 avg. rating (68% score)

rp_zdjecie51.jpg?A może by tak rzucić to wszystko i wyjechać w Bieszczady?? ? głosi popularne powiedzenie. Rzeczywiście, Bieszczady powszechnie kojarzą się z łagodnymi górami i bezkresnymi lasami, w których to natura ma przewagę nad mieszkańcami a życie toczy się spokojnie i leniwie. Nic więc dziwnego, że te piękne okolice z roku na rok przyciągają coraz więcej osób, pragnących ciszy i spokoju. Długie spacery po lesie i czyste, rześkie powietrze kuszą coraz więcej chętnych. Nie jest więc niespodzianka, że coraz większą rolę w tym regionie odgrywa turystyka.

Bieszczady to także starcie kilku kultur. To właśnie tam miały miejsce gwałtowne konflikty między Polakami a Ukraińcami, czego ślady można odnaleźć do dziś. Tam również można znaleźć stare, żydowskie cmentarze, często odwiedzane przez turystów z Izraela. To również region, w którym bardzo łatwo odnajdziemy stare, słowiańskie bóstwa żyjące na równi z chrześcijańskimi i prawosławnymi. Wystarczy zejść na chwilę ze szlaku lub zanurzyć się nieco głębiej w las, by się o tym przekonać.

Inne wpisy o podróżach i rekreacji:

Slowa kluczowe: Gniewiński portal, GAP Fakturowy BMW, rodogosz ogrody, elwix torba, Usuwanie owłosienia żary, Fotodepilacja Żary, przesłony wodoszczelne, balayage fryzjer kraków, Fotoprzekaźnik Sick, balayage kraków, Szybkoschnąca Lakierobejca do wnętrz zastosowanie

About the author /


Related Articles

Nowe artykuły: