Agroturystyka

Agroturystyka
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

podroze (43)Agroturystyka, czyli turystyka wiejska, obejmuje wszystkie rodzaje turystyki odbywające się w środowisku wiejskim. To dzisiaj olbrzymia szansa rozwoju dla terenów wiejskich.
Tereny wiejskie oferują wiele możliwości aktywnego wypoczynku, takie jak wędrówki, turystykę krajoznawczą, możliwość uprawiania sportów, poznawania przyrody, roślin i zwierząt, uczenia się zachowań proekologicznych. Wiele osób dzisiaj poszukuje możliwości ucieczki od wielkiego miasta, zgiełku, tłumów, hałasów i spalin, tereny wiejskie dają ku temu wspaniałe możliwości. Przyjemnie jest spacerować po lesie, wśród dzikich ptaków i zwierząt, poznawać lokalne tradycje i folklor.
Turystyka wiejska ma wiele zalet. Przede wszystkim jest to turystyka tania, dostępna dla większości z nas. Poza tym, jest to turystyka zrównoważona, nie naruszająca środowiska naturalnego w takim stopniu jak typowa turystyka masowa. Turystyka wiejska w coraz większym stopniu jest źródłem dochodów lokalnych społeczności, pokazuje, że rozwój gospodarczy  może odbywać się w harmonii z przyrodą.

Inne wpisy o podróżach i rekreacji:

Slowa kluczowe: redox extreme efekty, Usuwanie owłosienia żary, markizy Kęty, plisy Oświęcim, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków, Szamba Betonowe Brzozów, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, docieplenie granulatem Radom, Vademecum elektryka SEP, pantomograf Gliwice

About the author /


Related Articles

Nowe artykuły: